Φτάνει, έως εδώ!
Συνεχίζεται η πορεία πτώσης, έκπτωσης
και εκφυλισμού!
Εάν διακωμωδούσαν κάποια θρησκεία ή οποιοδήποτε άλλο θεσμό θα είχαν ξεσηκωθεί όλοι υπέρμαχοι για τον σεβασμό υπέρ των δικαιωμάτων των θρησκευομένων και των πεποιθήσεών τους.
Το θέμα για να είμαστε ξεκάθαροι δεν είναι η υπεράσπιση της Εκκλησίας ή και της θρησκείας είναι ο σεβασμός της πίστεως του καθενός από τους υπολοίπους…το οποίο ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ για τη χριστιανική πίστη. ΦΕΥ!
Εν ονόματι της τηλεθέασης όλα ίσωμα;
![Image default](https://aftodioikisi.tv/wp-content/uploads/2023/10/395431484_1451334135457656_2188237199078995723_n.jpg)