Αγαπημένοι μου, εξαιτίας της πρόγνωσης του καιρού που μας δείχνει δυνατούς ανέμους την Κυριακή 26/11, όπου είναι προγραμματισμένη η γιορτή του Αγ. Ανδρέα – Τσέτας στην Μπάλτιζα Πορτοχελίου, σας ενημερώνουμε πως, για ευνόητους λόγους, αλλάζουμε τοποθεσία και η αγαπημένη μας γιορτή θα πραγματοποιηθεί στην παραλιακή οδό, έμπροσθεν του καταστήματος ”Ιππόκαμπος”!
Η διάθεσή μας παραμένει θετική χωρίς να μας πτοεί η αλλαγή του καιρού!
Σας περιμένουμε να περάσουμε όμορφα και να ”περπατήσουμε” στα μονοπάτια της ιστορίας και του πολιτισμού του τόπου μας!
#angelikiloumi#visitermionida
![](https://aftodioikisi.tv/wp-content/uploads/2023/11/405767262_122122986212080378_7429671546420605820_n.jpg)