Θέλω να ευχαριστήσω όλα τα μέλη του Εμπορικού μας συλλόγου για την συμμετοχή τους πρώτα από όλα στις εκλογές μας . Μαζί πετύχαμε ΡΕΚΟΡ προσέλευσης στις κάλπες , κάτι πολύ σημαντικό αφού δείχνει το μεγάλο ενδιαφέρον του κόσμου για τις διεργασίες στο σύλλογο . Σας ευχαριστώ πολύ λοιπόν και που συμμετέχετε και που με τιμήσατε με την ψήφο σας . Σας καλώ να είστε πάντα δίπλα μας γιατί σας χρειαζόμαστε ώστε να μπορούμε να πετύχουμε τους στόχους μας .
![Image default](https://aftodioikisi.tv/wp-content/uploads/2023/10/395417961_10220173498646737_4359248308441124274_n.jpg)