Η Δημοτική Κοινότητα Ιρίων, ο Πολιτιστικός Σύλλογος Ιρίων, ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων Δημοτικού Σχολείου Ιρίων με τη βοήθεια – συνεργασία του Δήμου Ναυπλιέων διοργάνωσαν διήμερη γιορτή αγκινάρας στις 25 και 26 Μαΐου 2024 στην πλατεία Ιρίων.
![](https://aftodioikisi.tv/wp-content/uploads/2024/05/ScreenHunter-4141-1024x597.png)
![](https://aftodioikisi.tv/wp-content/uploads/2024/05/ScreenHunter-4135-1024x568.png)
![](https://aftodioikisi.tv/wp-content/uploads/2024/05/ScreenHunter-4136-1024x567.png)
![](https://aftodioikisi.tv/wp-content/uploads/2024/05/ScreenHunter-4137-1024x574.png)
![](https://aftodioikisi.tv/wp-content/uploads/2024/05/ScreenHunter-4132-1024x578.png)
![](https://aftodioikisi.tv/wp-content/uploads/2024/05/ScreenHunter-4130-1024x577.png)
Η Δημοτική Κοινότητα Ιρίων, ο Πολιτιστικός Σύλλογος Ιρίων, ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων Δημοτικού Σχολείου Ιρίων με τη βοήθεια – συνεργασία του Δήμου Ναυπλιέων διοργάνωσαν διήμερη γιορτή αγκινάρας στις 25 και 26 Μαΐου 2024 στην πλατεία Ιρίων.